środa, 28 marca 2007

i znowu lustracja

I znowu cytat.
Septe już tu gościło, ale ma coś ciekawego do powiedzenia i trzeba to nagłaśniać:
"rektor, biedactwo, miota się. rektor, biedactwo, nie wie, zbierać, czy nie, wysłać, czy nie, i co to do ku…. znaczy “niezwłocznie”? czy Kraków ma rację, że niezwłocznie, to dopiero ‘po wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości’?
septe miało dosyć tego biadolenia i miotania się. złożyło wymówienie. septe będzie uczyło do końca roku akademickiego. a co dalej, to się okaże. i dopiero gdy to zrobiło, zdało sobie sprawę, jak bardzo lubi uczyć i jak ważne dla septe jest to, co robi na uczelni. ale kiedyś septe zaparło się na cztery łapy [i najwyraźniej zostało to w septe] - septe nie będzie podpisywać lojalek. nie będzie składało oświadczenia, że nie było i nie jest wielbłądem. septe nie ma też zamiaru machać nikomu przed nosem IPNowskim zaświadczeniem, że jest bardzo pokrzywdzone septe, o!
septe wie - 10 lat zakazu wykonywania zawodu - tylko którego zawodu? septe nie będzie wolno uczyć ani brać udziału w żadnych badaniach [ciekawe, co będzie z tym projektem badawczym, którego septe zostało kierownikiem, bo go wymyśliło i napisało. papiery już powędrowały tam, do Europy, pomysł dostał pełną akceptację, zgłosiły się jeszcze 4 uczelnie [europejskie], które też chcą zaistnieć w tych badaniach i w dodatku pod kierownictwiem septe… ale co tam, polskie władze zawsze mogą przecież napisać, że septe jest przestępcą, ne?]. ale septe nie doczytało, co z pisaniem. czy ten zakaz obejmuje też publikacje? wszystkie, czy tylko naukowe? septe napisało do kancelarii prezydenta [w końcu to prezydencki projekt ustawy], ale nikto septe nie odpowiedział…
septe wie, okaże się ‘w praniu’, czy septe może pisać rozprawy naukowe, czy tylko bajki dla dzieci, czy nic a nic.
ale septe i tak jest w podłym nastroju. przecież tak już miało nigdy nie być."

Brak komentarzy: